Turbo Air TOM-72L-UF-W(B)-3SI-N Countertop Refrigerated Display Cases
SKU: TOM-72L-UF-W(B)-3SI-N
/each
Free Shipping
Want to speak to an expert?
Manufacturer Turbo Air
Certifications cETLus, ETL-Sanitation
Height 52.5in
Width 71.88in
Depth 33.0in
Shipping Weight 854.0lbs
Shelf Quantity 2 shelves
Width (side - side) 61" - 72"
After 24 hours, we cannot guarantee that any changes or cancellations can be made.
  • Return requests must be submitted within 30 days of delivery
  • Items must be unused and in original packaging
  • 35% restocking fee and return freight/crating fees apply