Turbo Air TOM-48L-UFD-W(B)-1SI-N Countertop Refrigerated Display Cases
SKU: TOM-48L-UFD-W(B)-1SI-N
/each
Free Shipping
Want to speak to an expert?
Manufacturer Turbo Air
Certifications cETLus, ETL-Sanitation
Height 37.75in
Width 47.88in
Depth 33.75in
Shipping Weight 520.0lbs
Width (side - side) 37" - 48"
Shelf Quantity deck only
After 24 hours, we cannot guarantee that any changes or cancellations can be made.
  • Return requests must be submitted within 30 days of delivery
  • Items must be unused and in original packaging
  • 35% restocking fee and return freight/crating fees apply