True Mfg. – Specialty Display GDM-33SSL-56-HC-LD Glass Door Merchandisers
SKU: GDM-33SSL-56-HC-LD
/each
Free Shipping
Want to speak to an expert?
Manufacturer True Mfg. – Specialty Display
Certifications cULus, UL EPH Classified, Made in USA
Height 56.0in
Width 36.0in
Depth 18.0in
Shipping Weight 235.0lbs
Door Type sliding door(s)
Size 2 section
Refrigeration self-contained, bottom mounted
Exterior Finish black
Compressor HP 1/5 HP
After 24 hours, we cannot guarantee that any changes or cancellations can be made.
  • Return requests must be submitted within 30 days of delivery
  • Items must be unused and in original packaging
  • 35% restocking fee and return freight/crating fees apply