True Mfg. - General Foodservice TOAM-36-HC~TSL01 Open-Air Coolers
SKU: TOAM-36-HC~TSL01
/each
Free Shipping
Want to speak to an expert?
True Mfg TOAM-36-HC Open-air cooler: 36" vertical merchandiser with LED lighting, adjustable shelves, night cover, stainless floor, Made in USA.
Manufacturer True Mfg. - General Foodservice
Certifications cULus, UL EPH Classified, Made in USA
Height 78.5in
Width 36.0in
Exterior finish black
Interior finish white
Refrigeration self-contained refrigeration
Display 4-tier of shelves
After 24 hours, we cannot guarantee that any changes or cancellations can be made.
  • Return requests must be submitted within 30 days of delivery
  • Items must be unused and in original packaging
  • 35% restocking fee and return freight/crating fees apply