Perlick Corporation TSS4.25SGB Top Shelf Bar Equipment
SKU: TSS4.25SGB
/each
Free Shipping
Want to speak to an expert?
Manufacturer Perlick Corporation
Brand name Top Shelf
Certifications NSF
Height 22.0in
Width 4.25in
Depth 38.0in
Shipping Weight 18.0lbs
Width (side - side) OA 1" - 6"
Leg Quantity no legs
Depth (front - back) OA 36" - 41"
Splash without backsplash
After 24 hours, we cannot guarantee that any changes or cancellations can be made.
  • Return requests must be submitted within 30 days of delivery
  • Items must be unused and in original packaging
  • 35% restocking fee and return freight/crating fees apply