John Boos WALKCT13232-O Boos Block Countertop Food Displays
SKU: WALKCT13232-O
/each
Free Shipping
Want to speak to an expert?
John Boos 132"x32" American Black Walnut countertop display, full-edge grain, 1.5" thick, durable oil finish for premium food prep.
Manufacturer John Boos
Brand name Boos Block
Height 1.5in
Width 132.0in
Depth 32.0in
Shipping Weight 160.0lbs
Depth (front - back) 32"
Width (side - side) 132"
Backsplash no backsplash (flat)
Thickness 1-1/2"
  • 35% restocking fee and return freight/crating fees apply