John Boos WALKCT10848-V Boos Block Countertop Food Displays
SKU: WALKCT10848-V
/each
Free Shipping
Brand name Boos Block
Height 1.75in
Width 108.0in
Depth 48.0in
Shipping Weight 263.0lbs
Depth (front - back) 48"
Construction wood, walnut
Thickness 1-3/4"
Backsplash no backsplash (flat)
Width (side - side) 108"
  • 35% restocking fee and return freight/crating fees apply