Howard-McCray SC-OP30E-6-B-LED Ovation Series Commercial Blender Parts
SKU: SC-OP30E-6-B-LED
/each
Free Shipping
Want to speak to an expert?
Manufacturer Howard-McCray
Brand name Ovation Series
Certifications cULus, UL EPH Classified, UL-Sanitation
Height 72.0in
Width 75.0in
Depth 30.0in
Shipping Weight 860.0lbs
Shelf Quantity 1
Refrigeration self-contained refrigeration
Width (side - side) 75"
Interior Finish black interior
After 24 hours, we cannot guarantee that any changes or cancellations can be made.
  • Return requests must be submitted within 30 days of delivery
  • Items must be unused and in original packaging
  • 35% restocking fee and return freight/crating fees apply