Howard-McCray R-OP30E-4-LED Ovation Series Commercial Blender Parts
SKU: R-OP30E-4-LED
/each
Free Shipping
Want to speak to an expert?
Howard-McCray R-OP30E-4-LED 51" produce merchandiser — LED-lit shelf, removable ends, white interior, remote refrigeration ready, cULus certified.
Manufacturer Howard-McCray
Brand name Ovation Series
Certifications cULus, UL EPH Classified, UL-Sanitation
Height 72.0in
Width 51.0in
Depth 30.0in
Shipping Weight 554.0lbs
Width (side - side) 51"
Refrigeration remote (refrigeration not included)
Shelf Quantity 1
Interior Finish white interior
After 24 hours, we cannot guarantee that any changes or cancellations can be made.
  • Return requests must be submitted within 30 days of delivery
  • Items must be unused and in original packaging
  • 35% restocking fee and return freight/crating fees apply