Cambro CSWRKIT14P12151 Camshelving® Wine Service Supplies
SKU: CSWRKIT14P12151
GTIN: 099511288670
Want to speak to an expert?
Cambro Camshelving wine rack kit: 12 gray 14" cradles + 32 connectors (8 bags). Durable, modular storage; Made in USA.
Manufacturer Cambro
Brand name Camshelving®
Certifications Made in USA
Height 1.51in
Width 13.28in
Depth 11.16in
Shipping Weight 16.2lbs
Specifications Camshelivng Wine Rack Kit includes: pack of (12) each wine rack 14" cradles and (8) bags of (4) each connectors (32 total connectors), gray, Made in USA
After 24 hours, we cannot guarantee that any changes or cancellations can be made.
  • Return requests must be submitted within 30 days of delivery
  • Items must be unused and in original packaging
  • 35% restocking fee and return freight/crating fees apply